Velikonoční pondělí s Paní Juditou Betulijskou a Madam Maci 

Jak lépe může otrok oslavit Velikonoční pondělí, než výpraskem od Madam? Místo večírku jsme si pro subíky připravily akci přes den. Můžete přijít a strávit s námi část dne od 8 hod ráno do 14 hod odpoledne. 

Jak bude Velikonoční pondělí vypadat?

Akce probíhá v oblíbeném klubu Trojka v Přerově. Při vstupu si zakoupíte velikonoční kupóny, 1 kupón za 100 Kč. Nevyužité kupóny budou moci být odkoupeny zpět. 1 kupón dáte u dveří za vstup, v šatně se vysvlečete do naha, nebo převlečete do otrockého, čubčího, nebo velikonočního úboru a můžete se jít věnovat velikonočním radovánkám. Dámy budou ve společenské místnosti (pokud se zrovna nebudou věnovat nějaké velikonoční kratochvíli v mučírně). Můžete si u baru zakoupit nějaké nealko nápoje, posadit se, či pokleknout před dámy na zem, povykládat si s nimi a pomocí velikonočních kuponů zaplatit velikonoční aktivity. 

Malování vajec - pro masochisty kopanci či rákoskou, pro submisivy bolest nezvladající pomaluje dáma podvázané vejce barvičkami. Doba procedury přibližně 10 - 15 minut , cena 3 kupony. 

Velikonoční výprask - cena 5 kuponů, doba 20 - 30 minut. Krom pomlázky budeme mít nachystané i klasické spankové nástroje.

Ti, pro které je nejsvátečnější pochoutka olizování dámských nožiček a botiček, tak si mohou tuto pochoutku na 20 - 30 minut zaplatit 5 kupony. Nestačí to? Můžete si svou oblíbenou kratochvíli zaplatit opakovaně u jedné, či druhé dámy. 

Na akci není otrokům povolen alkohol a nikdo, kdo ho požil, nebude dovnitř vpuštěn. Nutné je dodržovat způsoby etikety.